LOGO PRO-TECH LOGO PRO-TECH LOGO PRO-TECH LOGO PRO-TECH

O NAS

Firma handlowa PRO-TECH powstała na bazie nabytego, wieloletniego doświadczenia w szeroko pojętej branży technicznej. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie w wielu branżach przemysłu. Ustawiczny rozwój ukierunkował firmę na nieustanne wprowadzanie nowego asortymentu pozwalającego na kompleksowe zaopatrzenie Klientów w wszelkie potrzebne materiały do utrzymania ruchu, produkcji, budownictwa, montażu okien, czy wytrawiania stali nierdzewnej.

Rzetelność, fachowość, oraz duże doświadczenie naszej firmy umożliwiły zdobycie szerokiego grona odbiorców ceniących sobie wysoką jakość produktów i profesjonalne podejście do Klienta. Dbamy o dobre relacje z Klientami, staramy się aby współpraca przebiegała solidnie i na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dopasować do potrzeb Klienta i znaleźć dla niego indywidualne rozwiązanie w oparciu o najlepszy stosunek ceny do jakości.

Bezpośrednia, wieloletnia współpraca z producentami i importerami najbardziej znanych marek zarówno z Polski jak i zagranicy pozwoliła nam na uzyskanie dużych rabatów, którymi chętnie dzielimy się z naszymi Klientami.